Yaşam

Acıları dinmeyen Alişan’dan ölen kardeşinin doğum gününde duygusal paylaşım: Senden sonra her şey çok zor

Ünlü Türk şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 2 yıl önce koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Abisinin acısı ile yıkılan Alişan, Tektaş’ın doğum gününde yürek burkan bir paylaşım yaptı.

“YAZDIKLARIM BENİ SOĞUTMAZ”

Ailesiyle çektirdiği fotoğrafları slayt gösterisi olarak Instagram hesabından yayınlayan Alişan, “Zor bir gün… 12 Mayıs 1983… Doğduğun günü dün gibi hatırlıyorum. 7 yaşındaydım. yaşlı dedem beni anne babama bırakmış.her şey çok güzeldi 21 temmuz’a kadar…yazsam içimi soğutmaz acımı dindirmez.tek bir şey var sana yazacağım ve Hep söyleyeceğim.Yaşadıkça beni gururlandırdın,hayırlı bir abi,oğul,baba,amca,dost,dost oldun.Senden sonra her şey zor.”Seni çok seviyorum kardeşim. seni çok seviyorum. Allah seni yanına aldı ve şehitlik makamının en hoş yerinde buluşacağımız günü bekle tamam mı?”

BUSE VAROL: SENİ ÇOK ÖZLEDİM

Alişan’ın eşi Buse Varol, Tektaş’la fotoğrafını paylaşarak, “Sevgili Selçuk, çocuklarımın biricik amcası… Cennetin en keyifli yerindesindir umarım. Bir ömür kalbimdesin. Seni çok seviyorum. Yeter ki bu dünyaya geldin, geçtin. Hoş kalbinle bu dünyadaki herkese dokundun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu