Yaşam

Gelinim Mutfakta’da oğlunun nişanlısına 2 milyon TL’ye araba aldığını gören anne çılgına döndü.

Nursel Ergin’in ev sahipliği yaptığı Mutfakta Gelinim yarışmasında kayınvalidesi Hacer Hanım ile gelini Aleyna arasında gergin anlar yaşandı. Anne, oğlunun nişanlısına 2 milyon 200 TL değerinde araba aldığını görünce öfkeden deliye döndü.

ALEYNA: DAHA LÜKS BİR ARABA İSTİYORUM

Programına video gönderen Hacer Hanım’ın oğlu, “Bu araba Aleyna’nın düğün hediyesi” diyerek son model arabayı gösterdi. Gelin Aleyna, kayınvalidesinin sözleri takılıp kalırken, “İstediğim arabayı aldım. Daha lüks olanı istiyordum. Şaşırdığım için tepki veremedim çünkü beklemiyordum” diyerek herkesi şaşırttı. boğazında.

KAYNAK: OĞLUMDAN BENİM OLAN HER ŞEYİ ALACAKTIM

Piyasa değeri 2 milyon 200 TL olan otomobili gören kayınvalide Hacer, “Hiçbir şey söylemiyorum, konuşmuyorum bile. Dondum. Dayanamıyorum artık, donuyorum” dedi. Kendini tut, üzerime gelme. Sözümün sonuna geldim. Kimin ödeyeceğine karışmam. Bundan sonra ne yaparsam yapayım.” Geri çekilmeyi düşünüyorum. Benim olan her şeyi oğlumdan almayı düşünüyorum. Aile işimizde benim de söz hakkım var. Eşim her zaman bu konuları kendince konuşmayı seven biri ama bunu öğrendiğinde onun da başı dertte olacak. Hiç teri olmayan hazır ürünü bana versin. Ayrıldığımda onu nasıl geri alacağımı biliyorum. “Henüz onun eşi değilsin. Evli bile değilsin ve benim soyadımı taşıyorsun. 2 yıldır hayatımızda olmana rağmen seni tanıyamıyorum bile. Oğlumun biriktirdiklerimizi israf etmesi yanlış. Yıllar böyle geçti. Bardağım doldu, artık almıyor” diye tepki gösterdi oğlu, gelinine.

“BEYAZ ARABALARI SEVMİYORUM, Jeep İSTİYORUM”

Programın ilerleyen saatlerinde arabayı renginden dolayı beğenmediğini söyleyen Aleyna, “Arabayı kabul etmiyorum. Arabalarda beyazı sevmiyorum ve jeep istiyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu