Teknoloji

iPhone çalmak için güvenlik kablosunu kemirmeye çalışan kadın kameralara böyle yakalandı

Gizli tüneller kazmak ve tavanlardan atlamak, hırsızların değerli eşyaları çalmaya çalıştığı sayısız tuhaf yol arasında sayılabilir. Ancak bir kadının bir mağazanın hırsızlık önleme kablosunu ısırıp yepyeni bir iPhone 14 Plus’ı götüreceği anı kimse beklemiyordu.

İnanılmaz görüntülerde, sadece ‘ kiu ‘ Çin’in güneydoğusundaki Fujian’daki bir mağazada cihazlara göz atarken görülüyor. MacBook’a benzeyen cihazı inceledikten sonra dönüp 7.000 yuan fiyatındaki en son iPhone modeline bakıyor. Daha sonra Qiu’nun cihazı birkaç saniye incelediği, ardından beklenmedik bir şekilde cihazı ağzına götürüp teli kemirdiği görülüyor.

South China Morning Post’a göre, mağazanın alarmı çalmasına rağmen bu durum ilk başta mağaza personeli tarafından fark edilmedi. Ancak Sina News, Qiu’nun mağazadan ayrıldıktan sonra şunları bildirdi: sadece 30 dakika sonra tutuklandığınısavunma raporları

Qiu, kendi iPhone’unu kaybettikten sonra onu satın almak istese de iddiaya göre yetkililere fiyatların cesaretini kırdığını söyledi. Qiu’nun şu anda gözaltında tutulduğu ve soruşturma altında olduğu biliniyor.

habercizre.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu