Teknoloji

eFootball 2024, Lionel Messi’nin Kupasını Kutluyor

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Lionel Messi bir kez daha dünya futbolunun en iyi oyuncusu seçildi. Resmi oyun elçisi olduğundan, eFootbol 2024 Törende Arjantinli yıldızın ödülü kutlanacak. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Silent Hill’e Dönüşün Çıkış Tarihi Sızdı


eFootball 2024’te Lionel Messi Etkinliği Düzenlenecek

Konami Digital Entertainment BV bugün, “eFootball”un resmi oyun elçisi Lionel Messi’yi sekizinci kez dünyanın en iyi futbolcusu olarak onurlandırmak için çeşitli oyun içi etkinlikler ve kampanyalar düzenleyeceğini duyurdu.

30 Ekim Pazartesi günü Messi hakkında yapılan açıklamanın ardından “eFootball”, futbolcunun üç farklı versiyonunu oyuncularla buluşturmaya hazırlanıyor. Bu versiyonların üçü de Arjantinli aktörün muhteşem kariyerindeki ikonik performanslara saygı duruşunda bulunuyor.

2 Kasım Perşembe günü oyunculara sunulacak güncelleme ile Lionel Messi’nin yukarıda bahsi geçen versiyonlarına (hepsi booster özellikli) ve Arjantin Milli Takımı Messi’nin oyuna giriş bonusuna sahip olabileceksiniz.

Ayrıca Lionel Messi’yi kullanarak çeşitli görevleri tamamlayacağınız ‘Altın Başarı’ etkinliği de oyuna eklenecek. Ayrıca Messi’yi kullanan oyuncuların etkinlik boyunca kaç gol attığını takip edebildiğimiz ‘Leo Meter’ da mevcut. Messi ile ne kadar çok gol atılırsa ödüller de o kadar artacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu